Parafia Świętej Rodziny w Gdyni

Przejdź do treści
OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XVI Niedziela Zwykła - 21.07.2024 r.

W związku z liturgicznym wspomnieniem Św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących dzisiaj przed kościołem odbywa się tradycyjna coroczna zbiórka do puszek na środek transportu dla polskich misjonarzy. Serdeczne Bóg zapłać.

Poświęcenie pojazdów odbędzie się w czwartek 25 lipca po mszy św. wieczornej, na ul. Kołłątaja i Bp. Okoniewskiego. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy szczególnie kierowców i rowerzystów.

W piątek 26 lipca przypada liturgiczne wspomnienie Św. Joachima i Anny, rodziców NMP i dziadków Pana Jezusa. Papież Franciszek prosi nas o modlitwę za naszych dziadków i babcie. Zwraca także naszą uwagę abyśmy więcej czasu poświęcali czcigodnym seniorom i chętnie korzystali z ich doświadczenia życiowego. Wszystkim babciom i dziadkom składam najserdeczniejsze życzenia pokoju serca, dobrego zdrowia i opieki Bożej.

Trwają wakacje i urlopy. Witam w naszej parafii wszystkich gości, życząc dobrego pobytu. Naszym parafianom wyjeżdżającym z Gdyni również życzę udanego wypoczynku i szczęśliwego powrotu do domów.

Zachęcam do nabycia „Gościa Niedzielnego.”

Wszystkim parafianom życzę dobrego przeżywania dzisiejszej niedzieli, oraz obfitującego w Boże błogosławieństwo nowego tygodnia.


Proboszcz
Prasa katolicka
Wróć do spisu treści